Ar Ķeguma novada domes atbalstu tika realizēts viens no Ķeguma novada iedzīvotāju iniciatīvas veicināšanas projektu konkursa projektiem - „Zīdaiņu pārtinamais galds Ķeguma Dienas centrā”.

Aicinām visas jaunās māmiņas apcimot Ķeguma Dienas centru un izmantot šo iespēju - siltumā un tīrā vidē pārtīt savus mazos brīnumus, kā arī rotaļāties ar viņiem bērnu istabā.

Kopējās projekta izmaksas 128,95 EUR, par zīdaiņu pārtinamo kumodi un matraci.

Projektu iesniedza Ķeguma novada pašvaldības Jaunatnes lietu speciāliste Antra Binde

Komentāri

Pievienot komentāru

• Atlikuši 500 simboli

Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi