Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Starptautiskais soroptimistu klubs "Ogre-Ķegums"


Aprīļa mēnesī Ķeguma tautas namā notika kārtējā labdarības izsole.

Tika izsolītas ap 200 lielām un mazām mantām. Izsolīja gan traukus, grāmatas, tehniku, rotaslietas, bērnu mantas, sulu un konservu burkas, gan daudzas citas cilvēku saziedotas lietas. Viens no izsoles pārsteigumiem bija vecs televizors un printeris, kas kopā tika izsolīti par nieka 0,20 Eur, kā arī bija iespēja iegādāties dziedātājas Amber ādas jaku un ādas bikses no koncertturnejas! Kopā saziedoti 298 Eur, kuri tika novirzīti labdarībai. No saziedotajiem līdzekļiem tiks iegādāts arī ūdens sildītājs pensionāru biedrības telpām.

Kā ierasts, izsoles laikā varēja iegādāties loterijas biļetes, kuras balvā šogad bija sarūpēti siera gardumi no „Sierštelles”, paldies Mārim un Renātei Legzdiņiem, un bērzu sulas vīns „Liberts”, par ko paldies Libertu ģimenei.

Izsolē tika izsolīti arī Ķeguma mākslas studijas audzēkņu darbi, kas sakrāti un veidoti vairāku gadu garumā. Saziedotie līdzekļi par mākslas darbiem tiks izlietoti šī gada mākslas skolas absolventu sveikšanai.

Lielu paldies par iespēju šādu labdarības izsoli noorganizēt sakām Ķeguma novada domei, izsoles mantu sagādātājiem un dalībniekiem, kā arī īpašu Paldies vēlamies teikt Bruno Āriņam par izsoles atraktīvo vadīšanu!

Starptautiskais soroptimistu klubs „0gre – Ķegums”

D8E_3926
D8E_3926
D8E_3936
D8E_3936
D8E_3943
D8E_3943
D8E_3944
D8E_3944
D8E_3945
D8E_3945
D8E_3948
D8E_3948

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites