Tuvākie pasākumi
“Bērnu, jauniešu un vecāku žurija”
Izglītojošs > Atpūta
No 21.05.2020 līdz 01.12.2020
Ķeguma “Veselības apļi 2020”
Sports > Sacensības
No 15.06.2020 līdz 24.08.2020
Rembates “Veselības apļi 2020”
Sports > Sacensības
No 17.06.2020 līdz 26.08.2020
ĶEGUMA SURF PARTY
Sports > Atpūta
07.08.2020 16.00
Lekcija Birzgalē
Sabiiedrība > Sanāksme
14.08.2020
Jautājums domei

Aktualitātes

Attēli un video

Aktualitātes


2015.gada 18.aprīlī Ķeguma tautas namā norisinājās jau par ikgadēju tradīciju kļuvusī “Lielā pavasara izsole”.
Kā jau katru gadu Ķeguma novada iedzīvotāji tika aicināti pārbaudīt savus lietu un mantu krājumus, nolūkā ziedot sev nevajadzīgās lietas labdarības izsolei. Izsoles mērķis bija savākt naudas līdzekļus kāda labdarības mērķa īstenošanai Ķeguma novadā. 
Atsaucība bija liela, apmeklētāju vidū bija gan jaunieši, gan ģimenes ar bērniem, gan pensionāri. Izsoli vadīja Bruno ar asistenti Diānu. Šim labdarības pasākumam tika ziedotas dažādas mantas sākot no grāmatām un traukiem, beidzot ar trenažieriem, televizoriem, mēbelēm un rotaļlietām. Savu artavu izsoles norisei bija devusi arī Latvijas futbola federācija. 
Paralēli izsolei norisinājās arī loterija, kurā par simbolisku samaksu varēja laimēt dāvanu karti Ķeguma novada sporta bārā “Kesha” 30 euro vērtībā. 
Izsoles noslēgumā izsoles dalībnieki tika aicināti izteikt idejas iegūto naudas līdzekļu novirzīšanai. Tika saņemtas trīs iniciatīvas, proti, papildināt Ķeguma novada dienas centra inventāru ar spēlēm, dekoratīva ziedu torņa uzstādīšana Ķeguma pilsētā, laukumā pie Daugavpils šosejas pagrieziena uz Bausku, kā arī izglītojošu, pilnveidojošu lekciju un semināru organizēšana sociāli neaktīvām vai trūcīgām sievietēm, lai veicinātu viņu personisko izaugsmi un konkurētspēju darba tirgū. Klātesošajiem balsojot vislielāko atbalstu guva iniciatīva kursu un semināru organizēšanai.
Tādejādi noslēgusies arī “Lielā pavasara izsole” 2015! Biedrība Starptautiskais Soroptimistu klubs “OGRE-ĶEGUMS” izsaka sirsnīgu pateicību ikvienam, kurš piedalījās un atbalstīja izsoles norisi, kā arī aicina visus sākt gatavoties “Lielajai rudens izsolei”, kad atkal varēsi kopīgi īstenot kādu labdarības mērķi Ķeguma novadā.
Kopā mēs varam!

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites