Tuvākie pasākumi
“Bērnu, jauniešu un vecāku žurija”
Izglītojošs > Atpūta
No 21.05.2020 līdz 01.12.2020
Ķeguma “Veselības apļi 2020”
Sports > Sacensības
No 15.06.2020 līdz 24.08.2020
Rembates “Veselības apļi 2020”
Sports > Sacensības
No 17.06.2020 līdz 26.08.2020
ĶEGUMA SURF PARTY
Sports > Atpūta
07.08.2020 16.00
Lekcija Birzgalē
Sabiiedrība > Sanāksme
14.08.2020
Jautājums domei

Aktualitātes

Attēli un video

Aktualitātes


Maija pirmajā dienā, kad arvien patīkamāk jutām pavasara silto elpu, Starptautiskais Soroptimistu klubs „Ogre – Ķegums” devās iepazīt Latvijas vērtības!
Jau pašā rīta agrumā pulcējāmies, lai kopīgi dotos nelielā, bet aizraujošā ekskursijā. Pirmais apskates objekts bija pašā Ogres pilsētas sirdī - uzņēmums „Sierštelle”. Mēs iepazināmies ar siera gatavošanas procesu, kā arī nogaršojām dažādus sierus – tik tikko ņemtus no krāsns. Caur siera namu mūs laipni izveda - Ligita Urbāne - par ko sakām Sirsnīgu Paldies!
Tālāk devāmies uz Ikšķili, kur viesojāmies pie vīndaru Libertu ģimenes. Mums tika dota iespēja ielūkoties Libertu vīna pagrabā, kā arī nobaudīt atspirdzinošos bērzu sulu dzērienus- sākot no sulas līdz pat 40 grādīgai dzirai! Par aizraujošo stāstījumu Sirsnīgu Paldies sakām Linardam Libertam!
Apskatīt Ogres skaistākās pastaigu vietas mūs veda Edīte Sīle, kuras stāstījuma pavadībā, uz ikdienā tik bieži redzēto Ogres pilsētu, pavērāmies ar nedaudz savādāku skatu. Paldies par iespēju viegli un omulīgi pavadīt 1. maija dienu!
Aicinām arī Jūs iepazīt skaistas vietas un uzņēmējus, kas atrodas te pat mums līdzās!

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites