Tuvākie pasākumi
“Bērnu, jauniešu un vecāku žurija”
Izglītojošs > Atpūta
No 21.05.2020 līdz 01.12.2020
Ķeguma “Veselības apļi 2020”
Sports > Sacensības
No 15.06.2020 līdz 24.08.2020
Rembates “Veselības apļi 2020”
Sports > Sacensības
No 17.06.2020 līdz 26.08.2020
ĶEGUMA SURF PARTY
Sports > Atpūta
07.08.2020 16.00
Lekcija Birzgalē
Sabiiedrība > Sanāksme
14.08.2020
Jautājums domei

Aktualitātes

Attēli un video

Aktualitātes


Viens no mūsu kluba pamata uzdevumiem ir sociālās nevienlīdzības mazināšana sabiedrībā.
Līdz šim, pārsvarā, centāmies materiāli atbalstīt mūsu novada mazturīgās ģimenes. Taču, saprotam, ka tā būtiski ģimenes situāciju neuzlabo, vien ir kā pagaidu risinājums. Tādēļ nākotnē vairāk domājam par to, kā rosināt cilvēkus pašus mainīt savu dzīvi. 
Ar šādu nolūku martā, Ķegumā, notika trīs dienu semināru cikls sievietēm no novada mazturīgajām ģimenēm. Bija uzaicināta lektore no Valsts nodarbinātības aģentūras, kuras lekcijas tēmas bija sevis un savu spēju apzināšanās; iespējas iekļauties darba tirgū. Otrā semināra tēmas bija Darba attiecības un pašmotivācija un mākslas terapija, kuru vadīja mākslas terapeite Līga Veide. Uz pēdējo semināru "Lietišķā etiķete" uzaicinājām Aiju Strautmani. A.Strautmane ir atzīta etiķetes speciāliste gan Latvijā, gan arī ārvalstīs, tādēļ devām iespēju arī Ķeguma iedzīvotājiem atnākt uz viņas lekciju. Diemžēl, kārtējo reizi pārliecinājāmies par ķegumnieku pasivitāti, jo bez uzaicinātajām sievietēm, ieradās vien dažas interesentes. Ceram semināru ciklu turpināt, bet jau Eiropas Savienības un Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām programmas ietvaros.
Šī semināru cikla izmaksas sedzām ar šā gada aprīļa izsolē iegūtiem līdzekļiem un lietišķās etiķetes semināra apmeklētāju dalības maksu. 
Paldies Ķeguma novada domes sociālā dienesta darbiniecēm par atbalstu, kā Ķeguma novada domei par telpām.

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites