Tuvākie pasākumi
“Bērnu, jauniešu un vecāku žurija”
Izglītojošs > Atpūta
No 21.05.2020 līdz 01.12.2020
Ķeguma “Veselības apļi 2020”
Sports > Sacensības
No 15.06.2020 līdz 24.08.2020
Rembates “Veselības apļi 2020”
Sports > Sacensības
No 17.06.2020 līdz 26.08.2020
ĶEGUMA SURF PARTY
Sports > Atpūta
07.08.2020 16.00
Lekcija Birzgalē
Sabiiedrība > Sanāksme
14.08.2020
Jautājums domei

Aktualitātes

Attēli un video

Aktualitātes


Biedrība Starptautiskais Soroptimistu klubs “Ogre-Ķegums” un Ķeguma novada sociālais dienests informē, ka 2016. gada martā tiks uzsākta skolas piederumu komplektu izdale atbalsta komplektu izdales vietās: Tomē, Ķegumā, Birzgalē un Rembatē.
 
Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām ietvaros skolas piederumu komplektu var saņemt trūcīga vai ārkārtas, krīzes situācijā nonākusi ģimene, kurā ir bērni vecumā no 5 līdz 16 gadiem, uzrādot pašvaldības sociālā dienesta izsniegtu izziņu.
Persona pēc savas izvēles var saņemt skolas somu vai mācību piederumu komplektu, kurā ietilpst burtnīcas, klades, guaša krāsas u.c. kancelejas preces.
Kalendārajā gadā katram bērnam pienākas viens komplekts. Tā kā skolas piederumu komplektu izdale objektīvu apstākļu dēļ pagājušajā gadā netika uzsākta, ar pašvaldības sociālā dienesta 2015. gadā izdotu izziņu skolas piederumu komplektu par 2015. gadu varēs saņemt līdz 2016. gada 10. jūnijam. Ar izziņu, kas izsniegta 2016. gadā, komplektu var izņemt jebkurā mēnesī 2016. gada ietvaros.
 
Atgādinām, ka no 2015. gada maija personas, kam piešķirts trūcīgas vai ārkārtas, krīzes situācijā nonākušas personas statuss, var saņemt pārtikas preču komplektus un bērni vecumā līdz 18 gadiem - higiēnas un saimniecības preču komplektus.
Informācija par izmaiņām nosacījumos atbalsta piešķiršanai un aktualitātēm Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām ietvaros Sabiedrības integrācijas fonda mājaslapā www.sif.gov.lv sadaļā "Eiropas Atbalsta fonds vistrūcīgākajām personām" sadaļā "Atbalsta vietas" un mājaslapas www.atbalstapakas.lv sadaļā “Atbalsta vietas” ir publicētas visas izdales vietu adreses un to darba laiki.
 
Ķeguma novadā palīdzības pakas var saņemt sekojošās vietās
   - Rembate, Sociālā dienesta sociālo prasmju dzīvoklis, Ķeguma iela 6-dz.3, Ķeguma novads.
   -  Tome, Tomes pamatskola, Ķeguma novads.
   - Birzgale, Birzgales ambulance, Nākotnes iela 1 (Invalīdu biedrības telpās), Ķeguma novads.
   - Ķegums, Ķeguma sadzīves pakalpojumu ēka, Ķeguma prospekts 1 (otrais stāvs).
 
Biedrība Starptautiskais Soroptimistu klubs “Ogre-Ķegums
 
 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites