“Bērnu, jauniešu un vecāku žurija”
Izglītojošs > Atpūta
No 21.05.2020 līdz 01.12.2020
Ķeguma “Veselības apļi 2020”
Sports > Sacensības
No 15.06.2020 līdz 24.08.2020
Rembates “Veselības apļi 2020”
Sports > Sacensības
No 17.06.2020 līdz 26.08.2020
ĶEGUMA SURF PARTY
Sports > Atpūta
07.08.2020 16.00
Lekcija Birzgalē
Sabiiedrība > Sanāksme
14.08.2020

2016. gada maijā noslēdzas viens no lielākajiem biedrības Starptautiskais Soroptimistu klubs „Ogre-Ķegums“ labdarības projektiem Ķeguma novadā.

Sadarbībā ar Sabiedrības Integrācijas fondu un Ķeguma novada pašvaldību tika realizēts Eiropas Atbalsta fonda projekts - vistrūcīgākajām personām, kura laikā tika dalītas bezmaksas pārtikas, higiēnas un skolas piederumu pakas novada trūcīgiem iedzīvotājiem.

Biedrības pārstāves vēlas teikt vislielāko paldies novadniekiem, kuri brīvprātīgā kārtā dalīja palīdzības pakas: Aisma Daudze - Birzgalē, Signe Viļumsone - Rembatē, Ilona Ofmane - Tomē un Andrejs Gudeiķs - Ķegumā. Gada laikā ir palīdzēts vairāk kā 150 trūcīgām personām, kopā izdalot aptuveni 800 pārtikas, 100 higiēnas preču un 37 skolas komplektu palīdzības pakas. Projekta realizācijas laikā tika organizēti vairāki papildpasākumi trūcīgajiem ļaudīm. Ķeguma Sociālā dienesta telpās Rembatē trūcīgajiem iedzīvotājiem bija iespēja tikties ar Valsts nodarbinātības dienesta pārstāvi, tomes saimnieču vadībā tika gatavota maltīte no pārtikas pakā esošajiem produktiem. Trūcīgie Ķeguma novada iedzīvotāji tika iesaistīti pansionāta „Senliepas“ teritorijas sakopšanā, bija arī iespēja apmeklēt sirsnīgo Ziemassvētku koncertu Tomē. Tika organizēti vairāki izglītojoši semināri, kuru laikā palīdzības paku saņēmēji tikās ar dažādu jomu speciālistiem: medicīnas pārstāvi – Lilitu Šlomaku-Veckaktiņu, frizieri Inesi Skudru, kura centās iepriecināt trūcīgos ar jaunu matu griezumu u.c. Kā arī apmeklēja Ķeguma dienas centru un iepazinās ar tā piedāvātām iespējām.

Paldies Ķeguma novada domei par telpām, domes šoferiem par transporta pakalpojumiem, Sociālajam dienestam un personīgi Vitai Kalniņai par sadarbību. Biedrības pārstāves cer, ka šī gada laikā izdevās palīdzēt ģimenēm ikdienā, kuras nonākušas grūtā situācijā. Un sajust to, ka mēs neviens uz šīs pasaules neesam viens un ka kopā mēs spējam vairāk un labāk! Kā tiks organizēta palīdzības paku izsniegšana pēc 2016. gada maija Ķeguma novada trūcīgajiem iedzīvotājiem, lūdzam, interesēties pie Ķeguma novada Sociālā dienesta darbiniekiem.

Biedrība Starptautiskais Soroptimistu klubs „Ogre-Ķegums“