Tuvākie pasākumi
“Bērnu, jauniešu un vecāku žurija”
Izglītojošs > Atpūta
No 21.05.2020 līdz 01.12.2020
Ķeguma “Veselības apļi 2020”
Sports > Sacensības
No 15.06.2020 līdz 24.08.2020
Rembates “Veselības apļi 2020”
Sports > Sacensības
No 17.06.2020 līdz 26.08.2020
ĶEGUMA SURF PARTY
Sports > Atpūta
07.08.2020 16.00
Lekcija Birzgalē
Sabiiedrība > Sanāksme
14.08.2020
Jautājums domei

Aktualitātes

Attēli un video

Aktualitātes


Jaunais gads biedrības „Starptautiskais Soroptimistu klubs „Ogre – Ķegums”” darbībā ir sava veida atskaites punkts, kad atskatāmies, kas paveikts un kas vēl paveicams. Viens no biedrības īstenotajiem projektiem 2017.gadā ir bijis iedzīvotāju iniciatīvas veicināšanas projektu konkursa projekts „Šūšanas kursi Ķeguma novada iedzīvotājiem, materiāltehniskā nodrošinājuma iegāde”, kura ietvaros tika realizēts arī pieaugušo neformālās izglītības kurss „Šūšanas apmācība, pamatiemaņas”.

Pateicoties Ķeguma novada domes finansējumam, projektu konkursa ietvaros tika iegādāta šujmašīna un overloks, kas nodota Ķeguma komercnovirziena vidusskolai. Laikā no 2017.gada  9.septembra līdz pat 2.decembrim ik sestdiena Ķeguma vidusskolas mājturības kabineta telpās ir bijusi rosīga. Pateicoties iegādātajai tehnikai un vidusskolas atbalstam telpu un tehniskajā nodrošinājumā, sadarbībā ar profesionālām un radošām pasniedzējām – Jolantu Bogdanovu un Mariju Sprukuli, norisinājās pieaugušo neformālās izglītības programma „Šūšanas apmācība, pamatiemaņas”.
Kopā izglītības programmā savas šūtprasmes attīstīja 12 Ķeguma novada iedzīvotājas. Tika šūti dažādi apģērbi, priekšmeti sev un saviem mīļajiem. Izglītības programmai noslēdzoties, meitenes ir guvušas drosmi, prasmes un iedvesmu radīt. 
Biedrības facebook.com lapā iespējams apskatīt nelielu fotogrāfes Diānas Kārkliņas radītu foto ieskatu Ziemassvētku noskaņās par programmā apgūto, kur meitenes demonstrē savus šūtos darbus. Paldies Ķeguma novada domei, Ķeguma komercnovirziena vidusskolai, Jolantai Bogdanovai, Marijai Sprukulei un Diānai Kārkliņai par atbalstu projekta realizācijā!

Lai radošiem projektiem bagāts Jaunais 2018.gads Jums un arī mums! 

Biedrības „Starptautiskais Soroptimistu klubs „Ogre – Ķegums”” biedre,

Iluta Jansone

 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites