Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Aktualitātes


8.decembrī lektore Ieva Puriņa iepazīstināja mūs ar Emocionālās brīvības tehniku (Emotional Freedom Technique), kas ir modernās psiholoģijas un akupresūras apvienojums. Tā ir radīta gana vienkārša, lai būtu katram pieejama un praktizējama.
Tā tikām informētas un tā arī bija- katra varējām izmēģināt šīs metodes darbību un ietekmi. Mācījāmies atrast pareizos punktus, iedarboties uz tiem.
Sapratām, ka nemaz jau nevajag daudz, lai cilvēks spētu atbrīvoties, padomāt par sevi un līdz ar to dotu ķermenim to nepieciešamo atelpas brīdi, kas mums mūsu straujajā laikmetā ir nepieciešams visvairāk. Tas arī palīdz tikt pāri dažādām ne tikai psiholoģiskām, bet arī fiziskām vainām.
Un, kā jau ierasts, jebkura mūsu aktivitāte neaprobežojas tikai ar vienu sanākšanu! Laipni aicinām atnākt un izmēģināt šo tehniku 10.janvārī, plkst.18:00 Dienas centrā, kur Ieva mūs gaidīs un turpinās izglītot.

Lekcija īstenota projekta ietvaros.
 

 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites