Tuvākie pasākumi
Gleznas krustdūriena tehnikā
Kultūra > Izstāde
No 07.01.2020 līdz 31.01.2020
Seminārs dārza mīļiem
Lekcija/seminārs > Seminārs
08.02.2020 11.00
Valentīna nakts MIX volejbola turnīrs
Sports > Sacensības
14.02.2020 22.00
Valentīndienas balle
Kultūra > Balle
14.02.2020 22.00
Valentīndienas balle Birzgalē
Kultūra > Balle
15.02.2020 22.00
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Aktualitātes


Skaists kalendārs, piparkūkas un mīļi Ziemassvētki aprūpes centrā "Senliepas".

Dažas dienas pirms Ziemassvētkiem  Starptautiskā Soroptimistu kluba "Ogre-Ķegums" biedres apciemoja Sociālā aprūpes centra  "Senliepas" Rembatē iemītniekus. Apciemojumam Soroptimistes gatavojās jau laicīgi – Rudens labdarības izsolē, kopā ar atsaucīgiem ķegumiešiem tika savākti nepieciešamie naudas līdzekļi, un, lai nekļūdītos, iepriekš noskaidrotas senioru vēlmes Ziemassvētku dāvaniņām. Svētku dāvanu sarakstā bija: kalendāri, dažādi kosmētikas piederumi, apģērbs, dzija, rokdarbu piederumi un vēl citas lietas. Kopīgiem spēkiem  mums izdevās iepriecināt vairāk kā 25 aprūpes centra iemītniekus. Jaukas dāvaniņas tika arī senioru aprūpētājiem.

Kopā tika dziedātas sirsnīgas un mīļas dziesmas, skaitīti Ziemassvētku dzejoļi, minētas mīklas un stāstīti atgadījumi no dzīves. Iemītnieki un darbinieki tika cienāti ar saldumiem – konfektēm, cepumiem. Aprūpes centra darbinieki bija parūpējušies par īpašu Ziemassvētku atmosfēru – piparkūku smaržu, izrotātu eglīti un izrotātām teju vai visām telpām.

Soroptimistes visiem iemītniekiem novēlēja labu veselību, izturību, labu noskaņojumu, lai arī darbiniekiem būtu vēlēšanās ar prieku nākt uz darbu un sniegt mūsu senioriem gan palīdzību, gan atbalstu un sapratni.

1
1
2
2
3
3
4
4 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites