Tuvākie pasākumi
“Bērnu, jauniešu un vecāku žurija”
Izglītojošs > Atpūta
No 21.05.2020 līdz 01.12.2020
Ķeguma “Veselības apļi 2020”
Sports > Sacensības
No 15.06.2020 līdz 24.08.2020
Rembates “Veselības apļi 2020”
Sports > Sacensības
No 17.06.2020 līdz 26.08.2020
ĶEGUMA SURF PARTY
Sports > Atpūta
07.08.2020 16.00
Lekcija Birzgalē
Sabiiedrība > Sanāksme
14.08.2020
Jautājums domei

Aktualitātes

Attēli un video

Aktualitātes


īdzīgi kā 2013.gadā, arī šogad, 25.oktobrī, Ķeguma novada sieviešu nevalstiskās organizācijas – sieviešu klubs „Ķeguma saulespuķes”, Starptautiskais Soroptimistu klubs “Ogre-Ķegums”, sieviešu klubs „Ābele” un sieviešu klubs „Jadara” tikās forumā.

Šogad aktīvākās novada dāmas pie sevis uzņēma Birzgales sieviešu klubs „Jadara”.
Pirms nopietnām sarunām un diskusijām, spītējot dzestrajam laikam, devāmies ekskursijā apskatīt Birzgali. Liels paldies gidei Dainai Melnūdrei, kura mūs izveda lokā caur Birzgales centra interesantākajām apskates vietām, īpaši izceļot Rūķu parku un muzeju. Gides raitā valoda un jaukais humors lika dāmām iespurgties ne vienreiz vien!
Kad ekskursija noslēdzās, Birzgales Tautas namā mūs gaidīja karsti dzērieni, biedrības „Jadara” sarūpētās īpašās šokolādes un omulīgs siltums. Ar savu stāstījumu sasildīja arī uzaicinātā lektore - mācītāja Ieva Puriņa, kura stāstīja par savām dzīves gaitām, kalpošanu Dievam, darbu LR Aizsardzības ministrijā, interesantām mācībām, apgūstot dūlas – ģimeņu atbalsta personas iemaņas.

Foruma gaitā tapa aicinājums, kas tiks parakstīts un iesniegts Ķeguma novada pašvaldībai. Kopīgi tapušajā dokumentā vērsām uzmanību uz tādiem jautājumiem, kā sadarbības veicināšanas starp biedrībām un Ķeguma novada domi, novada atsevišķu ceļu seguma neapmierinošais stāvoklis un apkārtējās vides sakopšanas, uzlabošanas un novērtēšanas nepieciešamība. Protams, izteicām arī lielu Paldies visiem atbildīgajiem Ķeguma novada domes darbiniekiem un klātesošajai domes pārstāvei Neldai Sniedzei par līdzšinējo veiksmīgo sadarbību.
Foruma noslēgumā skanēja ansambļa „Tikai tā” skanīgās balsis, kas ieveda klausītājas gan nostalģiskā noskaņā, gan noslēgumā jestri uzmundrināja.
Sakām lielu Paldies Ķeguma novada pašvaldības jaunatnes lietu speciālistei Antrai Bindei par foruma organizēšanu, Birzgales Tautas nama vadītājai Ritai Reinsonei un sieviešu kluba „Jadara” meitenēm par silto uzņemšanu, Ķeguma novada domes pārstāvei Neldai Sniedzei par uzklausīšanu un Ķeguma novada domes atbildīgiem darbiniekiem par telpām.

Komentāri

    hi to all! give me please funny cats videojs on yourtube

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites