Tuvākie pasākumi
“Bērnu, jauniešu un vecāku žurija”
Izglītojošs > Atpūta
No 21.05.2020 līdz 01.12.2020
Ķeguma “Veselības apļi 2020”
Sports > Sacensības
No 15.06.2020 līdz 24.08.2020
Rembates “Veselības apļi 2020”
Sports > Sacensības
No 17.06.2020 līdz 26.08.2020
ĶEGUMA SURF PARTY
Sports > Atpūta
07.08.2020 16.00
Lekcija Birzgalē
Sabiiedrība > Sanāksme
14.08.2020
Jautājums domei

Aktualitātes

Attēli un video

Aktualitātes


22.decembrī Ķeguma Dienas centrā ar labdarības koncertu pie mums viesojās Aija Vītoliņa, Karina Tatarinova un ģitārists Jānis Lācis. Šoreiz uz koncertu aicinājām nevalstiskās organizācijas, kuras pašas ikdienā nodarbojas ar labdarību.

Ar sirsnīgu Kārļa Skalbes atmiņu stāstījumu par Ziemassvētku laiku mūs sildīja Karina. Abas ar Aiju dziedāja vairāk vai mazāk pazīstamas Ziemassvētku un ziemas dziesmas. Ļoti jauks veltījums tika vecvecākiem - dziesmas no Edītes Piafas repertuāra, ko izpildīja Aija.
Visa koncerta laikā arī skatītāji dziedāja un darbojās līdzi, jo īpaši kāds septiņgadīgs puisēns, kurš prata visus vārdus dziesmai „Mežrozīte” un radīja jauku un nepiespiestu atmosfēru, iesaistoties sarunās ar dziedātājām!
Paldies māksliniekiem, kuri atrada laiku atbraukt pie mums ciemos, un paldies visiem, kuri, neraugoties uz agru pirmdienas rītu, atnāca uz koncertu.
No sirds vēlam jauku 2015.gadu!

 

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites