Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


28. septembrī notika sociālo un veselības jautājumu komitejas izbraukuma sēde.

Uz Sociālās aprūpes centru (SAC) „Senliepas” devās visi sociālās un veselības jautājumu komitejas deputāti. Izbraukuma sēdē piedalījās: Daina Vanaga (komitejas priekšsēdētāja), Andris Balodis (komitejas priekšsēdētājas vietnieks), Rita Reinsone, Kristaps Rūde, Ilmārs Zemnieks, Līga Strauss, kā arī izpilddirektore Nelda Sniedze un Ķeguma novada sociālā dienesta vadītāja Vita Kalniņa.

Viesus laipni uzņēma SAC „Senliepas” vadītāja Vineta Kļava. Pie tējas tases tika pārrunātas aktuālās problēmas, apspriesti plānotie darbi, kā arī izteikts gandarījums par jau paveikto. Sarunu laikā Daina Vanaga vairākkārt uzsvēra, ka prioritātei ir jābūt cilvēkiem, norādot uz nākotnes attīstības iespējām SAC „Senliepas”.

Šogad SAC „Senliepas” notiek vērienīgi attīstības darbi. Tiek veidots jauns ūdens dziļurbums, notiek visu ūdens un kanalizācijas trubu maiņa, kā arī tiek uzstādītas bioloģiskās attīrīšanas iekārtas.

DSC_0258
DSC_0258
DSC_0268
DSC_0268
DSC_0273
DSC_0273

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites