Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi

7. maijā Birzgales pamatskolas sporta zālē norisinājās „GTK BIRZGALE” kausa izcīņas 4. kārtas sacensības galda tenisā, kurās piedalījās 33 dalībnieki (6 sievietes un 26 vīrieši). Šajās sacensībās līmenis bija īpaši augsts un spēles bija ļoti aizraujošas un interesantas. Par uzvarētājiem kļuva Uldis Kapellers (Liepāja) kā arī joprojām nepārspēta palika mājiniece Ieva Mazjāne. 2. vietu ieguva Uldis Dzirkalis (Jēkabpils) un Laura Pavāre (Rīga). 3. vietā ierindojās Sergejs Kuceba (Salaspils) un Vera Gurtajute (Daugavpils).

Līdz ar to pirmās “GTK BIRZGALE” kausa izcīņas sacensības ir noslēgušās. Kopvērtējumā vērtējot 3 labākās kārtas par pirmo “GTK BIRZGALE” kausa ieguvēju kļuva Sergejs Kuceba  (Salaspils), 2. vieta - Jurijs Šmagra (Daugavpils), 3. vieta - Ieva Mazjāne (Birzgale), 4. vieta - Laura Pavāre (Rīga), 5. vieta - Andis Novikovs (Aizkraukle), 6. vieta - Vera Gurtajute (Daugavpils). Īpašs paldies mūsu sponsoram “Skaistuma ostai” par dāvanu karti labākajai sievietei.

Paldies Birzgales pamatskolas personālam un Ķeguma novada pašvaldībai par atbalstu!
Paldies visiem, kuri atbrauca un piedalījās. Tiekamies jau septembrī kad sāksies "GTK BIRZGALE" kausa izcīņas 2. turnīrs.

Sacensību galvenais tiesnesis un atbildīgā persona- Nauris Mazjānis (tel.26211751)