Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Esam kopā sportojot! Ar šādu saukli mūsu sportistus 26.augusta saulainā rītā sagaidīja, VI Jēkabpils atklātais veterānu čempionāts vieglatlētikā.

Mājas atgriezāmies ar ļoti labiem rezultātiem, Agita Kaļva – 2.vieta 800m skrējienā un augstlēkšanā, Viktors Mūrnieks – 2.vieta 100m skrējienā un 3.vieta 400m skrējienā, Normunds Ermičs – 3.vieta šķēpa mešanā. Liene Seržante piedalījās 100 m skrējienā un soļošanā, kur uzlaboja savu personīgo rezultātu, arī Linda Markusa-Ciematniece uzlaboja savu personīgo rezultātu, piedaloties šķēpa mešanā un soļošanā. Vaclavs Griņevičš piedalījās 5000m soļošanā, 400m skrējienā un 1500m skrējienā. Liels prieks un lepnums par mūsu sportistiem.

Paldies par atbalstu Ķeguma novada domei, kā arī mūsu līdzjutējam klātienē – šoferītim Jevgēnijam Ustinovičam.

Dubultās uzslavas pelnījušas Agita Kaļva un Liene Seržante, kuras 25.augusta vakarā ar lielu aizrautību piedalījās sacensībās „Atklātais Salaspils čempionāts veterāniem vieglatlētikā 2017”. Agita Kaļva 3000m skriešanā, tāllēkšanā un MIX stafetē saņēma godpilno 1.vietu, savukārt Liene Seržante 100m skriešanā 3.vietu!

 

 

 

 

 

 

 

 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites