Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


17.septembrī Ikšķilē tika aizvadīts SEB MTB maratona septītais posms. Vērienīgajā "Virši – A" distancē vīru konkurencē spožu triumfu svinēja ķegumietis Jānis Priževoits.

Ikšķiles posms SEB MTB maratonā iekļauts trešo sezonu pēc kārtas. Tas izceļas ar aizraujošām trasēm, kuplu līdzjutēju skaitu un īpaši spraigām cīņām distancēs. Šis posms ir priekšpēdējais populārā seriāla etaps. Lielā daļā vecuma grupu varēja tapt skaidri sezonas kopvērtējuma uzvarētāji.

Vērienīgās "Virši – A" distances dalībnieki veica 42,7 kilometru garu distanci. Ogres Zilajos kalnos līdz pat to beigu daļai līderu grupiņa ar galvenajiem favorītiem sastāvā turējās kopā, tomēr beigu daļā lielisku izrāvienu veica Jānis Priževoits.

Ķegumietis, kuram Ikšķile ir kā mājas trase, rādīja izcilu sniegumu un guva spožu solo triumfu. "Volkswagen Komerctransports – Veloprofs.lv" pārstāvis trasē pavadīja 1 stundu 30 minūtes un 56 sekundes. Lieliskā cīņā otro vietu izrāva Priževoita komandas biedrs Raivis Jansons, kuram šis bija lielākais panākums SEB MTB maratonos. Tikmēr nedaudz negaidīti trešo pozīciju ieguva jauniešu grupas pārstāvis Kristiāns Belohvoščiks no "Belo CP". Kopvērtējumā konkurentiem neaizsniedzams kļuva Jānis Priževoits, kurš Mārupē startēs jau kā sezonas čempions.

Kā atzīsts pats uzvarētājs, Jānis Priževoits: „Ir palicis viens posms, kurā uzvara kopvērtējumā jau ir nodrošināta, tāpēc tagad varu neuztraukties par rezultātiem. Lielākais satraukums bija tieši pirms Ikšķiles posma, jo sports tomēr ir veiksmes spēlē, bet ieguldītais darbs atmaksājās un tagad varu ar gandarījumu nostartēt pēdējā posmā.”

Apsveicam Jāni Priževoitu ar izcīnīto uzvaru un vēlam izturību arī nākamajā SEB MTB maratona noslēguma posmā, kas notiks 7. oktobrī Mārupes novada Jaunmārupē.

Informācija sagatavota no delfi.lv

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5884
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
95 %

Noderīgas saites