Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Ķeguma novada sporta laureāts ir pasākums, kurā godinām labākos novada sportistus, pasakāmies par viņu sasniegumiem, ieguldījumu un Ķeguma novada atpazīstamības veidošanu.

Arī šogad 20.oktobrī Ķeguma tautas namā godināsim sporta entuziastus, tāpēc līdz 10.oktobrim aicinām izvirzīt kandidātus apbalvojumam „Ķeguma novada sporta laureāts 2017”. Pieteikumā jānorāda kandidāta vārds, uzvārds, pārstāvētais sporta veids, gūtie panākumi, treneris un kontaktinformācija. Informāciju lūdzam iesūtīt uz e-pastu – This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites