Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Ķeguma novada dome izsludināja „Iedzīvotāju iniciatīvas veicināšanas projektu konkursu”, kurā tika iesniegts projekts par formastērpu iegādi SK „Birzgale” vajadzībām. Kopumā iegādāti 12 laukuma spēlētāju komplekti un 1 vārtsarga formastērpa komplekts. Projekta kopējā summa sastādīja 750 EUR, no kuriem 600 EUR bija Ķeguma novada domes finansējums un 150 EUR SK „Birzgale” komandas līdzfinansējums. Mērķis bija iegūt jaunus formastērpus, jo iepriekšējie jau bija krietni nolietoti. Tika arī iegādātas treniņtērpa jakas un bikses, kas ļoti labi noderēs vēsākos laika apstākļos.

Formas tērpi tika pasūtīti firmā SIA „SPORTA PUNKTS LATVIJA”. Darbinieki, uzklausot mūsu komandas vajadzības, izveidoja piemērotākos un labākos variantus no kuriem mēs ātri spējām izvēlēties piemērotāko tieši sev. SK „Birzgale” saka lielu paldies, gan Ķeguma novada domei, gan SIA „SPORTA PUNKTS LATVIJA” par teicamo sadarbību.

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites