Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


SEB MTB maratona sezonas finālposms šajā sezonā tika organizēts Mārupes novada Jaunmārupē, pulcējot kuplu dalībnieku skaitu no Latvijas un apkārtējām valstīm. Sacensību dalībniekiem tika sagatavotas interesantas trases bez nopietniem kāpumiem, tomēr savu iespaidu bija atstājuši aizvadītajās dienās piedzīvotie nokrišņi, kas meža ceļus un takas bija padarījuši dubļiem bagātus.

"Virši – A" distances garums arī bija 40,8 kilometri. Lai arī trases gaitā notika vairāki atraušanās mēģinājumi, tomēr tie nebija sekmīgi. Jaunmārupes pļavā, kur dalībnieki veica trases pēdējos metrus, notika spraiga bezkompromisa cīņa starp 11 braucējiem. Pēdējos metros ātrāks par visiem bija "Gandrs – Merida" vienības pārstāvis Krišjānis Jansons Ratiniks, kuram sekoja iepriekšējo divu gadu čempions Gints Jakovels no "KS Sporta kluba". Tikmēr uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena kāpa "Valmieras velo vienības" pārstāvis Henrijs Vimba. Kopvērtējuma čempiona titulu garantējušais Jānis Priževoits ierindojās 11. pozīcijā.

Vīru kopvērtējumā triumfs Jānim Priževoitam no "Volkswagen Komerctransports – Veloprofs.lv" vienības, otro pozīciju Mārupē garantēja Gints Jakovels, bet trešā vieta Ģirtam Cirvelim no "Subaru AD REM Auto".

1
1
2
2
3
3
 
Foto: Agnis Melderis
Informācija un fotomateriāli iegūti no portāla delfi.lv

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites