Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Komandu vērtējumā 1.vietā – „Rembate/Legacy”, 2.vietā – „Gulbenes K.S.P.”, 3.vietā – Madonas SCK, savukārt mājinieki alūksnieši – ierindojās 4.vietā.

Par absolūti labāko dāmu kļuva Annija Roga („Rembate/Legacy”), viņa spēja uzspiest 52,5 kg smagu svara stieni, 2.vietā – Marina Vīksniņa („Gulbenes K.S.P.”) ar uzspiestiem 57,5kg, savukārt 3.vietā Marika Magazina (SP Alūksne), kura uzspieda 70kg.

Open grupā absolūtajā vērtējumā uzvaras laurus plūca Deniss Haritesku (SK Panatta Rīga) ar uzspiestiem 205kg. Aiz viņa 2.vietā – Kristaps Snitkus (individuāli). Viņš uzspieda 182,5kg smagu svara stieni. Savukārt 3.vietā – Rolands Vjaters (Pļaviņas) ar 177,5kg.

Absolūti labākā jaunieša titulu izcīnīja mājinieks, alūksnietis Mairis Kļava, kurš uzspieda 150kg. Savukārt ar uzspiestiem 132,5 kg Matīss Turlajs (Madonas SCK) ierindojās 2.vietā. 3.vietā – Žanis Saule (individuāli), kurš uzspieda 130kg.

Arī absolūti labākā juniora titulu izcīnīja mājinieks, alūksnietis Rihards Lielgalvis, kurš spēja uzspiest 167,5kg. 2.vietā – Rolands Kalniņš (Madonas SCK) ar uzspiestiem 155kg. Savukārt 3.vietā – Denis Skultetskis (Pļaviņas), kurš uzspieda 112,5kg.

Par absolūti labāko Veterāni 1 grupā kļuva Dzintars Roga („Rembate/Legacy”) ar 180kg. 2.vietā – Sandis Andersons (Ape), kurš uzspieda 175 kg smagu svara stieni. 3.vietā – Raitis Vinters („Gulbenes K.S.P.”) ar 130kg.

Veterāni 2 grupā absolūtajā vērtējumā uzvaras lauri – Uldim Velikam („Rembate/ Legacy”) ar 160kg. 2.vietā – Vilnis Lamsteris („Gulbenes K.S.P.”) ar 125kg. Savukārt labāko trijnieku noslēdz Aivars Gailītis („Rembate/Legacy”) ar 135kg.

Par absolūti labāko Veterāni 3 grupā kļuva Jānis Babris („Rembate/Legacy”), kurš uzspieda 155kg. 2.vietā ierindojās Staņislavs Filipovs (Madonas SCK) ar112,5kg, savukārt 3.vietā – Māris Neiders (Apolons), kurš uzspieda 115kg.

Sacensībās startēja arī veterāni vecumā virs 70 gadiem! Absolūtajā vērtējumā Veterāni 4 grupā uzvarēja Viktors Lebedevs (Krāslava) ar uzspiestiem 107,5kg. Savukārt Zigfrīds Hermanis („Rembate/Legacy”) ar uzspiestiem 70kg izcīnīja 2.vietu.

Alūksnes novada čempionātu svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma organizē biedrība „Spēka Pasaule” sadarbībā ar Alūksnes novada pašvaldību un Latvijas Pauerliftinga federāciju. Sacensības atbalsta Izglītības un zinātnes ministrija, interneta veikals veikals.sp.lv/.

Informāciju sagatavoja:

Inita Savicka

Sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites