Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Vingrošanas mērķis:

· Pareiza fiziskās veselības attīstīšana;

· Simetriskās stājas veidošana;

· Muskulatūras nostiprināšana;

· Fiziskās izturības uzlabošana;

· Līdzsvara attīstīšana.

 Nodarbības notiks PIEKTDIENĀS plkst.14:30. Nodarbības ilgums – 1h.

Dalība nodarbībās ir bez maksas!

Nodarbībām nepieciešams iepriekšējs pieraksts, zvanot pa tālruni 20233728, vai piesakoties personīgi dienas centrā.

Nodarbības paredzētas Projekta ”Vietējās sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Ķeguma novadā”. (Nr.9.2.4.2/16/I/0830) norisinās darbības programmas “Fiziskā aktivitāte” 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautiem iedzīvotājiem“ 9.2.4.2. pasākuma ‘Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses” ietvaros.

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites