Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Ķeguma novada atklātais volejbola čempionāts vīriešu komandām!

Spēles notiks Ķeguma komercnovirziena vidusskolas sporta zālē sestdienās un svētdienās.
Komandu pieteikšanās pa e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. līdz 10.novembrim, sīkāka informācija zvanot pa tālruni - 29434985 (Edgars).

1.kārtas spēles Ķeguma novada atklātajā volejbola čempionātā notiks sestdien, 25.novembrī, Ķeguma komercnovirziena vidusskolas sporta zālē plkst.12.00 Madliena - Tīnūži, plkst.13.30 Ķegums – Jumprava.

Otrās kārtas spēles notiks 2.decembrī Ķeguma komercnovirziena vidusskolas sporta zālē.
Plkst. 12.00 spēlēs Jumprava – Madliena, savukārt plkst.13.30 Tīnūži – Ķegums.

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites