Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Birzgales veselības apļi nūjotājiem sāksies 4.novembrī plkst.11.00.

Pulcēšanās Birzgales sporta zālē (nūjas būs pieejamas arī uz vietas). Veselības apļi nūjotājiem tiek organizēti katru sestdienu plkst.10.00.

Nodarbības paredzētas Projekta ”Vietējās sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Ķeguma novadā”. (Nr.9.2.4.2/16/I/0830) norisinās darbības programmas “Fiziskā aktivitāte” 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautiem iedzīvotājiem“ 9.2.4.2. pasākuma ‘Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanas un slimību profilakses” ietvaros.

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites