Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


11.novembrī norisinājās 2017.gada Siguldas Kauss svaru stieņa spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu.

Tas bija Latvijas Kausa 18.posms un spiešanas guļus kausa 12.posms, kā arī šogad noslēdzošās sacensības Latvijā spiešanā guļus uz atkārtojumu skaitu.

Kopumā sacensībās startēja 51 spēka sporta atlēts, kuri pārstāvēja 13 komandas. Komandu vērtējumā „Rembate/Legacy” šoreiz ierindojās 4.vietā.

Sacensības sniedza iespēju sportistiem pārbaudīt spēka izturību, uzspiežot svaru stieni pēc iespējas vairākas reizes. Svaru stieņa smagumu noteica katra dalībnieka svēršanās laikā uzrādītais personīgais svars. Savukārt sievietēm uz svaru stieņa tika uzlikta puse no personīgā svara.

„Rembate/Legacy” sportistu sasniegumi sacensībās: absolūti labākais Veterāni 2 grupā ir ne vienu vien reizi sevi pierādījušais Uldis Veliks, kurš 95kg smagu svara stieni uzspieda 40 reizes; Veterāni 3 grupā 2.vietā ierindojās Jānis Babris, kurš 113kg smagu svara stieni spēja uzspiest 13 reizes; Vīru konkurencē 2.vietā – Sergejs Cviguns, kurš 72kg uzspieda 31 reizi.

 

Informāciju sagatavoja:

Inita Savicka

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Latvijas Pauerliftinga federācija

 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites