Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


2.martā Rīgā uz LSVS 56.sporta spēlēm savus spēkus pārbaudīt devās mūsu svaru bumbas cēlāju komanda - 13 sievietes un 14 vīrieši.

Šogad Jura Pivora organizētie treniņi notika daudz intensīvāk nekā citus gadus, tādēļ arī neizpalika rezultāti.

Atkarībā no vecuma grupas un svaru kategorijas, sievietēm zelta medaļas izcīnīja: Hilda  Ābele, Vizma Grigorjeva, Olga Ozoliņa, Anna Krastiņa, Anita Bersone, Linda
Markusa - Ciematniece, Gunita Aizstrauta, sudraba medaļas - Vija Ūdresala, Baiba Krauze, Agita Kaļva, Sniedze Žvagina, Mirdza Aizsilniece, bronzas - Gaidai Labucei.
Vīriešiem divu svaru bumbu – grūšanā un raušanā ar vienreizēju rokas maiņu 1.vietu izcīnīja mūsu spēka vīri - Alvils Nelsons, Uldis Veliks, Nauris Ārmanis, Andris Pivars, Jānis Apsītis, Antons Arnicāns, 2.vietu - Ainis Veļiks, Juris Pivors, Andrejs Krastiņš, Viktors Mūrnieks, Eduards Lunis, 3.vietu - Vaclavs Griņevičs, 4.vietu - Aldis Isjomins, Alberts Trops.

Vīriešu stafetes komandai piepildījās daudzus gadus lolotais sapnis - būt uzvarētājiem. Un to šogad  paveica A.Nelsons, U.Veliks, J.Pivors, J.Apsītis, V.Mūrnieks ar 31 punktu apsteidzot Babītes spēka vīrus.

Tiesnešiem galvas bija jāpalauza (un tikai nolikuma nepilnības dēļ), jo gan mūsu meitenes (A.Bersone, B.Krauze, V.Ūdresala, A.Krastiņa, V.Grigorjeva), gan Babītes komanda pacēla vienādu reižu skaitu - 169. Tiesneši lēma - saskaitīt visu 5 dalībnieču gadu skaitļus un tā rezultātā - mums tikai 2.vieta. Ķeguma otrā komanda stafetē ar 165 reizēm ierindojās 3.vietā.

Tāds pats kuriozs atkārtojās komandu kopvērtējumā - saskaitot 10 vīriešu, 5 sieviešu un abu stafešu komandas punktus, tas atkal ir vienāds - 210. Šoreiz,skaitot komandu izcīnītās pirmās vietas, veiksme atkal nostājās Babītes komandas pusē. Mums 2.vietas kauss. Arī labi!

Paldies visiem, kuri aizstāvēja Ķeguma novada godu, bet papildus paldies  visiem, kuri vienlaicīgi startēja arī  vieglatletikā, dodot arī tur vajadzīgos punktus!

1
1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6
7
7
8
8
9
9
10
10
11
11
12
12
13
13

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites