5.Latvijas čempionāts vieglatlētikā veterāniem, kas notika 6.jūlijā Gulbenē, mūs, sešus Ķeguma novada seniorus, sagaidīja ar lietainu laiku visas dienas garumā un spēcīgu  negaisu, kas salauza un sagāza visu, kas bija gāžams un aiznesams, to skaitā  varenu ozolu stadiona teritorijā.
Šoreiz komanda komplektējās no 4 rembatiešiem un  diviem  ķegumiešiem, jo daudzi vieglatlēti piedalījās citās sacensībās. Reizēm valda uzskats, ka nelielā konkurencē ir viegli uzvarēt, bet tas nav tik vienkārši kā no malas  liekas.
Pēc neoficiāla  komandu vērtējuma ar mūsu izcīnītām 8 zelta, 7 sudraba un 1 bronzas medaļu (ieskaitot šķēpa mešanu sievietēm) mēs, 39 komandu konkurencē, ierindojāmies 10.vietā.

Individuāli izcīnītās vietas:

Harijs Jaunzems(vec.gr. 90+) - zelta medaļas lodes grūšanā, diska mešanā, šķēpa mešanā  un divas specbalvas par uzrādītiem rezultātiem;

Uldis Ābelis (vec. gr 85+) zelta medaļas lodes grūšanā, diska mešanā, sudraba -100m skriešanā;

Viktors Mūrnieks (vec.gr.75+) - sudraba medaļa 400m skrējienā, bronzas -100m skrējienā un tāllēkšanā;

NormundsErmičs (vec. gr. 50+) - sudraba medaļa šķēpa mešanā;

Vizma Grigorjeva (vec.gr.75+) - zelta medaļa šķēpa mešanā, sudraba -lodes grūšanā, diska mešanā;

Mirdza Aizsilniece - zelta medaļas lodes grūšanā, šķēpa mešanā; sudraba medaļa - diska mešanā.

Paldies Ķeguma novada pašvaldībai par transportu un šoferim Jānim Naglim  par mūsu aizgādāšanu vajadzīgajā vietā un laikā. Lai  veselība  un veiksme  mums visiem
arī turpmāk!

Komandas pārstāve, M.Aizsilniece