Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


No 09.08. līdz 15.08. Igaunijā, Jogeva notika pasaules kausa posms IDF 64 lauciņu dambretē. Jāatzīst, ka pats titulētākais šī turnīra dalībnieks ir Guntis Valneris, kurš ir uzvarējis sešas reizes, piedaloties septiņos no šiem turnīriem. Šoreiz Guntis nevarēja piedalīties, jo atrodas Ķīnā. Šajās sacensībās piedalījās arī Ķeguma novada komandas dalībniece, republikas čempione, Antra Valnere. Turnīrā piedalījās 28 dalībnieki no 8 valstīm, t.sk. 5 starptautiskie lielmeistari. Sievietes spēlēja kopā ar vīriešiem 8 kārtās un Antrai nepaveicās ar izlozi, jo pretī stājās 3 lielmeistari. Tā rezultātā sieviešu konkurencē izcīnīta trešā vieta (pērn bija pirmā ). Spēlējot ātrajā dambretē tika izcīnīta pirmā vieta.

Novēlēsim Antrai panākumus trijos dambretes veidos pasaules čempionātā, kas notiks septembrī Bulgārija.

 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites