Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Ķeguma pilsētas sporta spēļu ietvaros plkst. 12.00 notiks bezmaksas nodarbība “Veselības vingrošana un līdzsvars gan ķermenī, gan dabā”, kuru vadīs Santa Veinberga.

PAR NODARBĪBU UN KAM TĀ DOMĀTA?

Teorētiska un praktiska nodarbība ikvienam cilvēkam jebkurā vecumā par sava ķermeņa centra apzināšanos, stāju, līdzsvaru un pēdu veselību. Gan teorētiski, gan praktiski izzināsim sava auguma stāju un centru, kā arī mācīsimies, kā paši sev varam palīdzēt atbrīvot muskuļus no ikdienas saspringuma un izzināsim, kā saspringumi ķermenī ir saistīti ar mūsu emocijām. Praktiskajā daļā stiprināsim muguras, vēdera, pēdu un dziļo muskulatūru.

❗️❗️❗️Uz nodarbību līdzi nepieciešams ņemt vingrošanas paklājiņu vai sedziņu uz kā vingrot, kā arī vidēja izmēra dvielīti, kas būs nepieciešams vingrojumu izpildes laikā.

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites