Tuvākie pasākumi
“Bērnu, jauniešu un vecāku žurija”
Izglītojošs > Atpūta
No 21.05.2020 līdz 01.12.2020
Aktivitāšu laukuma atklāšana
Sabiiedrība > Atpūta
10.06.2020 13.00
Ģitārstudijas trubadūri
Kultūra > Atpūta
10.06.2020 17.00
Labiekārtotās pludmales “Rūķīši” atklāšana
Sabiiedrība > Atpūta
13.06.2020 11.00
Vasaras saulgrieži Rembatē
Kultūra > Atpūta
21.06.2020 14.00
Jautājums domei

Novada ziņas - front page

Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Uzņēmējdarbība


Latvijas novadu gastronomisko iespēju popularizēšana izstādē “Riga Food 2019”!

Katram Latvijas novadam ir savs īpašais stāsts, cilvēki, kulinārais mantojums,  gastronomiskie labumi, mājražotāju gardumi. Aicinām ar tiem lepoties un prezentēt Baltijas lielākajā pārtikas industrijas izstādē “Riga Food 2019”, kas no 4. līdz 7. septembrim notiks Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.

“Riga Food 2019” Latvijas novadu hallē ar savu gastronomisko piedāvājumu un kulināro mantojumu dižoties un tirgoties aicināti visi Latvijas mazie un vidējie novadu uzņēmumi un mājražotāji. Šogad esam sagatavojuši īpaši pievilcīgus dalības noteikumus novadu/pārnovadu kopstendiem!

Jūsu iespējas izstādē:
- sava novada/ pārnovada popularizēšana, izceļot gastronomisko piedāvājumu;
- sava novada uzņēmumu virzīšana;
- četru dienu laikā sasniegt lielu auditoriju – 39 000 klientus, nozares speciālistus u.c.;
- prezentēt un pārdot produktus un pakalpojumus;
- atrast jaunus klientus, sadarbības partnerus un izplatītājus;
- smelties idejas jauniem produktiem un biznesa attīstībai kopumā.

Dalība “Riga Food” uzņēmumiem nodrošina atpazīstamību vietējā tirgū, iespēju iepazīstināt ar savu produkciju, jaunumiem un veidot veiksmīgu tēlu pārtikas uzņēmumu vidū. Izstāde ir lielisks atspēriena punkts, īpaši jaunajiem uzņēmumiem, kuri plāno startēt ārvalstu pārtikas izstādēs.

Dalības maksa novadu/pārnovadu kopstendiem
Trīs ražotāji x 4m² + 6m² (bonusā) = 18 m² ,
Dalības maksa 600 EUR (bez PVN),
Cenā ir iekļauta pamatapbūve /stenda sienas, karnīze, gaismas pieslēgums.

Mājražotājiem (individuāli):
2m² - 100 EUR +PVN,
4m² - 200 EUR +PVN.

“Riga Food” ir Baltijas lielākā pārtikas industrijas izstāde, kas ik gadu iezīmē nozares attīstību, izceļ jaunumus un sniedz iespēju iepazīties ar nozares uzņēmumiem. Izstādi ikgadu apmeklē 39 000 interesenti un profesionāļi no 60 pasaules valstīm. Vairāk: www.rigafood.lv

Rolands Nežborts
“Riga Food 2019” vadītājs

 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites