Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Jaunumi


Vēl ir palikušas dažas vietas pasākumā noteiktām personu grupām (ESF projekts “Subsidētās darbavietas bezdarbniekiem” Nr.9.1.1.1/15/I/001).

Lasīt tālāk ...

Skolēnu vasaras darbam tiek meklēti saimnieki.

Lasīt tālāk ...

Rīgā jau otro reizi ar panākumiem norisinājās starptautiskais konkurss ‘Rietumu FinTech Challenge’, kurā piedalījās labākie finanšu tehnoloģiju projekti. Šogad uzvaras laurus plūca un ‘Rietumu Bankas’ dāvāto 5000 eiro naudas balvu ieguva Latvijas startaps ‘Nordigen’.

Lasīt tālāk ...

LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā.

 

Lasīt tālāk ...

Sociālās uzņēmējdarbības inkubatori un akseleratori var būt ļoti nozīmīgs atbalsts un atspēriena punkts jauniem uzņēmumiem, kuri ir apņēmības pilni iekarot jaunas virsotnes! 

Lasīt tālāk ...

Ministru kabineta šā gada 10. maija sēdē apstiprināta jauna Ekonomikas ministrijas izstrādāta atbalsta programma uzņēmējiem - Inovāciju motivācijas programma, kuras mērķis ir motivēt perspektīvu ideju autorus uzsākt uzņēmējdarbību, izstrādājot inovatīvus risinājumus un uzsākot to ražošanu.

Lasīt tālāk ...

Ministru prezidenta biedrs, ekonomikas ministrs Arvils Ašeradens: "Lai mēs beidzot varētu sākt sniegt atbalstu energointensīviem rūpniecības uzņēmumiem, Latvijai pēc iespējas ātrāk ir jāpieņem lēmums par izmaiņām esošajos atbalsta nosacījumos komersantiem, kas ražo elektroenerģiju no atjaunojamiem energoresursiem un augstas efektivitātes koģenerācijā”.

Lasīt tālāk ...

Ministru kabineta šā gada 3. maija sēdē atbalstīta Ekonomikas ministrijas izstrādātā atbalsta programma jauno uzņēmēju darbībai reģionālajos biznesa inkubatoros un radošo industriju inkubatorā.

Lasīt tālāk ...

3. maija MK sēdē tika atbalstīti Ekonomikas ministrijas rosinātie grozījumi valsts atbalsta programmā, kuras ietvaros sīkie (mikro), mazie un vidējie komersanti, kā arī lauksaimnieciskās produkcijas ražotāji un lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvās sabiedrības var saņemt atbalstu apgrozāmo līdzekļu aizdevuma un investīciju aizdevuma veidā.

Lasīt tālāk ...

Zaļo tehnoloģiju inkubators līdz šā gada 9. maijam aicina biznesa ideju autorus iesniegt videi draudzīgu un inovatīvu biznesa ideju pieteikumus pirmsinkubācija atbalsta saņemšanai.

Lasīt tālāk ...

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5884
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
95 %

Noderīgas saites