Tuvākie pasākumi
Smieklu jogas un Koučinga nodarbības jauniešiem
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 09.09.2021 līdz 10.12.2021
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Lauksaimniekiem


Iepazīstinām ar Lauku attīstības konsultanta pamatpienākumi:

  1. Informēt lauku uzņēmējus, novada nevalstiskās organizācijas, lauku iedzīvotājus par lauku attīstības jautājumiem.
  2. Nodrošināt aktuālās informācijas izplatīšanu novada teritorijā par Zemkopības ministrijas (ZM), Valsts Lauku tīkla (VLT), Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) un VLT svarīgiem jautājumiem.
  3. Informācijas par notikumiem novadā, labu un pārņemamu praksi lauku attīstībā apkopošana, sagatavošana publicēšanai VLT mājas lapā un plašsaziņas līdzekļos.
  4. Informatīvo dienu un iniciatīvas un/ vai interešu grupu tikšanās organizēšana novadā (ar vietējiem iedzīvotājiem, uzņēmējiem, pašvaldību pārstāvjiem, skolām, jauniešiem, kopīgu pasākumu organizēšana popularizējot lauku dzīves vidi, aktivitātes un uzņēmējdarbību laukos.
  5. Produkcijas tirdzniecības veicināšana (noieta tirgus meklēšanas pasākumu organizēšana savas kompetences ietvaros).
  6. Pasākumu organizēšana vietējās teritorijas darba devēju atbalstīšanai, darbinieku meklēšanā un kvalifikācijas celšanā.
  7. Sadarbība ar vietējiem masu mēdijiem, informācijas sagatavošana publicēšanai par VLT pasākumiem un lauku attīstības jautājumiem.

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites