Jaunumi


Administratīvi teritoriālās reformas rezultātā, apvienojoties  Ikšķiles, Ķeguma, Lielvārdes un Ogres novadiem,  ir izveidots pašreizējais Ogres novads, visa informācija turpmāk būs pieejama vienotajā Ogres novada tīmekļa vietnē ogresnovads.lv.

Līdz ar to līdzšinējo novadu mājaslapās www.ikšķile.lvwww.kegums.lvwww.lielvarde.lv informācijas ievietošana tiek pārtraukta. Vēsturisko novadu mājaslapas daļēji tiks uzturētas līdz pilnīgai informācijas pārnešanai uz vienoto mājaslapu www.ogresnovads.lv.
Lūdzam sekot līdzi informācijai www.ogresnovads.lv.

Komentāri

Pievienot komentāru


  • Atlikuši 500 simboli


Cancel or

Portāla administrācija aicina portāla lietotājus, rakstot publicēšanai domātos komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neizmantot citas personas segvārdu vai „niku”. Ja šie noteikumi netiek ievēroti, portāla administrators ir tiesīgs dzēst noteikumiem neatbilstošos komentārus un ziņot tiesībsargājošās iestādes par iespējamo likuma pārkāpumu.
Komentāru noteikumi
 
 
 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites