Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

LV100


Tuvojoties Latvijas simtgadei īpaši apzināmies sava novada, cilvēku un pagātnes vērtības. Laika ritējums ir neapturams, šī diena jau rīt tiek rakstīta vēstures lappusēs, tāpēc pats būtiskākais ir notver mirkli, padarīt to mūžīgu...

Jau nākamajā – 2018.gadā dāvāsim sev un Latvijai paliekošas vērtības, tādas, ko novērtēt varēs citas paaudzes, smeļoties iedvesmu un apzinoties mūsu laika vērtības. Viena no šīm dāvanām būs foto albums. Albums, kurā notverts neaptveramības fiksējums – Ķeguma novada cilvēki; Daba, Vide un Laiks; Daugavas spēks un Svētki Tēvzemei.

Albuma veidošanā aicinām piedalīties ikvienu fotogrāfu (gan profesionāli, gan amatieri) nepilna gada laikā, no 2017.gada decembra līdz 2018.gada 31.augustam, iemūžināt Ķeguma novadu mirkļos un sajūtās. Ar konkursa nolikumu var iepazīties šeit.

18.novembrī, kad apritēs Latvijas Republikas simtais gads, mēs ierakstīsim Ķeguma novada vārdu Latvijas vēsturē, lepni cildinot mūsu ļaudis, viņu ieguldījumu novada veidošanā, atainojot Birzgales, Tomes, Rembates un Ķeguma dabas skaistumu fotogrāfijās.

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites