Tuvākie pasākumi
“Bērnu, jauniešu un vecāku žurija”
Izglītojošs > Atpūta
No 21.05.2020 līdz 01.12.2020
Aktivitāšu laukuma atklāšana
Sabiiedrība > Atpūta
10.06.2020 13.00
Ģitārstudijas trubadūri
Kultūra > Atpūta
10.06.2020 17.00
Labiekārtotās pludmales “Rūķīši” atklāšana
Sabiiedrība > Atpūta
13.06.2020 11.00
Vasaras saulgrieži Rembatē
Kultūra > Atpūta
21.06.2020 14.00
Jautājums domei

Novada ziņas - front page

Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

LV100


11.novembrī plkst.16.30 Lāčplēša dienai veltīts pasākums „Iedegsim sauli Ķegumā”.

Ķeguma komercnovirziena vidusskolas skolēni aicina ikvienu iedzīvotāju, kā ik gadu, iedegt svecītes „Saules aplī” un savu māju logos.

No plkst.18.00 Ķeguma Tautas namā aicinām bērnus ar vecākiem, jauniešus un visus interesentus kopā veidot latviskās lentītes un sasildīties pie tējas tases.

Plkst.18.30 kopā dosimies lāpu gājienā, mazajā saules aplī (Ķeguma Tautas nams, Ķeguma evaņģēliski luteriskā baznīca, dome, autoceļš A6, Ķeguma prospekts) un tiksimies pie Saules pulksteņa, lai kopā mūsu tēvzemei un mums pašiem pasniegtu dāvanu. Ko tieši dāvāsim mūsu valstij? – tas, lai paliek kā pārsteigums, jo valsts esam arī mēs paši.

Ķeguma novada domes priekšsēdētāja vietnieks Kristaps Rūde: „Aicinu ikvienu Ķeguma novada iedzīvotāju apmeklēt Lāčplēša dienai veltīto pasākumu Ķegumā, padarīsim to īpašu, būsim vienoti, godināsim Latvijas brīvības cīņās kritušos, pateiksimies karavīriem, visiem brīvprātīgajiem, jauniešiem, sievietēm un vīriešiem, kuri aizstāvot Latviju, guva uzvaru pār Bermonta komandēto Rietumu brīvprātīgo armiju Rīgā. Mēs esam centušies, lai Jūs justos īpaši, un, lai mēs visi kopā Latvijas simtgades gadā ar savu cieņu, patriotismu un mīlestību - radītu īpašu svētku sajūtu un pateicību Latvijai un visiem latvju dēliem un meitām, kuri ir cīnījušies par mūsu tēvzemi, lai mēs šodien dzīvotu brīvā Latvijā.”

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites