2016.gada projekti


Realizētājs: biedrība "Ķeguma novada pensionāru biedrība", Vija Balčune 

Piešķirtais finansējums: 650,00 Eur

Apraksts: 

Ķeguma novada pensionāru biedrība tika dibināta 2006.gada nogalē, kopš tā laika aktīvi piedalās novada un visas Latvijas sabiedriskajā dzīvē: ir Latvijas pensionāru Federācijas sastāvā, pensionāru biedrības biedri piedalās sabiedriskās un sporta aktivitātēs, „Radošās darbnīcas” darbā, dejo deju kolektīvā „Rasa”. Notiek sadraudzības pasākumi ar citu pašvaldību pensionāru biedrībām. Realizējot projektu, biedrība atskatās uz savas darbības 10 pirmajiem darba gadiem: biedrības darbības bukleta un prezentācijas diska sagatavošana un izdošana, apsveikumu komplektu izgatavošana, svētku pasākuma organizēšana.

 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites