2016.gada projekti


Realizētājs: Kristīne Ansone

Piešķirtais finansējums: 300,40 Eur

Apraksts: 

Lielu popularitāti bibliotēkā ieguvušas dažādas attīstošās galda spēles, kuras skolēni spēlē katru dienu. Lai bērni varētu ērtāk un labāk izvietoties spēlējot spēles, nepieciešami sēžammaisi, jo pretējā gadījumā daļa bērnu sēž uz grīdas. Savukārt vidējā izmēra sēžammaisi nepieciešami jauniešiem, jo pēdējā laikā vērojama tendence lasīt grāmatas, sēžot starp plauktiem vai kādā tālākā lasītavas stūrī, lai būtu tālāk no pārējo bibliotēkas apmeklētāju radītā skaļuma. Šādā variantā tie radīs mājīgāku un patīkamāku vidi grāmatu lasīšanai, jo iespēja apsēsties kādā klusākā vietā mudinās vairāk jauniešus pievērsties informācijas ieguvei klasiskā formā – no grāmatas, nevis elektroniski. Projekta ietvaros tika iegādāti seši sēžammaisi.

 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5884
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
95 %

Noderīgas saites