2016.gada projekti


Realizētājs: biedrība "Starptautiskais soroptimistu klubs Ogre - Ķegums", Sabīne Gudeiķe

Piešķirtais finansējums: 747,66 Eur

Apraksts:

Angļu valodu zināšanas ir nepieciešamas, lai piedalītos dažādos Eiropas savienības piedāvātos lauku attīstības projektos, atrastu interesantāku, labāk atalgotu darbu. Projektā piešķirts finansējums 25 nodarbību angļu valodas apmācību cikla novada iedzīvotājiem nodrošināšanai, izmaksās iekļauta mācību  materiālu, kancelejas preču un kafijas paužu iegāde. Nav šaubu - angļu valodas apguve tieši iedzīvotāju dzīvesvietā ir ļoti būtiska, tas ļauj ieekonomēt gan finansu līdzekļus transportam, gan ceļā pavadīto laiku.

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites