2016.gada projekti


Realizētājs: biedrība "VPDK "Kadiķis"", Sandijs Brīze

Piešķirtais finansējums: 750,00 Eur

Apraksts:

Vidējās paaudzes deju kolektīvs “Kadiķis”, kas ir viens no vecākajiem novada amatierkolektīviem, ar ļoti labiem sasniegumiem skatēs un konkursos, Ķeguma novadā darbojas jau vairāk kā 26 gadus. Kolektīvs var lepoties ar bagātīgu tautas tērpu klāstu, kas iegādāti ar pašvaldības, sponsoru un personīgajiem līdzekļiem, un, lai nodrošinātu šo tautas tērpu ilgtspējīgu saglabāšanu, par projektam piešķirtajiem līdzekļiem tika iegādāti izturīgi tērpu aizsargmaisi ar apdruku, kurus paredzēts izmantot tērpu pārvadāšanas procesā, lai tautas tērpi kalpotu vēl ne tikai turpmākos pāris gadus, bet arī nākamajām paaudzēm. 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites