Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

2016.gada projekti


Realizētājs: Larisa Jukna

Piešķirtais finansējums: 400,00 Eur

Apraksts:

Teorētisko un praktisko nodarbību cikls Ķeguma dienas centrā ar mērķi dot jaunas zināšanas par veselīgiem produktiem un ēdieniem, par aktualitātēm, gatavojot ģimenei, attīstīt prasmes iepirkties ekonomiski. Praktiskās nodarbības, kurās dalībnieki iepazīstas un apgūst virtuves gudrības, iemācoties kaut ko jaunu, katrā no projektā iekļautajām tēmām: „Veselīgs, mūsdienīgs, ērti un ātri pagatavojams ēdiens ikdienā un svētku reizēs”, „Salātu centrifūga”, „Dažādu tautu virtuves. Pasaulē populārie ēdieni”, „Rudens/ziemas zupas. Ziemassvētku kēksi”. 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites