2016.gada projekti


Realizētājs: biedrība "Tomes attīstībai"

Piešķirtais finansējums: 550,00 Eur

Apraksts:

Biedrībai „Tomes attīstībai” sadarbībā ar Ķeguma novada domi, Kultūras un sporta pārvaldi, Tomes pagasta pārvaldi un Tomes Tautas namu jau divus gadus ir veiksmīgi, ar plašu vērienu, izdevies atjaunot senu Tomes iedzīvotāju tradīciju – Ceļojošais Kauss, kas ir devis iespējas arī jaunu aktivitāšu radīšanai Tomes sporta spēlēs. Iepriekšējos gados sporta spēlēs pulcēja liels apmeklētāju skaits, vidēji - 70 dalībnieki, līdzjutēji, bērni un citi sporta spēļu interesenti, kopā apmēram 120 apmeklētāju. Jauniešu interese ir liela un šogad ar projekta līdzfinansējumu balvām dalībniekiem, info materiālam, dekoratīvajam noformējumam, organizatoriskajam nodrošinājumam, muzikantiem un atrakcijām bērniem, biedrība īstenoja sporta spēles – Tomes Ceļojošais Kauss III. 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5884
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
95 %

Noderīgas saites