Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

2016.gada projekti


Realizētājs: biedrība "JADARA", Inta Pastare

Piešķirtais finansējums: 700,11 Eur

Apraksts:

Biedrība “JADARA” jau trīs gadus pēc kārtas organizē Birzgales ciema „Ievu līča” sakopšanas talku, lai rosinātu un dažādotu vietējiem iedzīvotājiem pieejamās fiziskās aktivitātes, izmantojot projektu konkursa finansējumu tika izveidota Sajūtu taka. Pārvarot dažādus šķēršļus, jābūt vērīgam, uzmanīgam, citas domas un problēmas vairs nav ne prātā. Ieguvums – ar pozitīvām un jaunām emocijām pavadīts brīvais laiks, dziļās muskulatūras treniņš, mēģinot noturēt līdzsvaru uz oļiem, baļķīšiem, čiekuriem un slidenām koku virsmām, un, protams, punktu masāža pēdām.

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites