2016.gada projekti


Realizētājs: biedrība "Tomes attīstībai", Anna Duncīte-Ofmane

Piešķirtais finansējums: 550,00 Eur

Apraksts:

Īstenojot projektu, tika veikti labiekārtošanas darbi un paplašinātas Tomes sporta laukuma izmantošanas iespējas. Projekta rezultātā izbūvēto nojumi ar galdu un soliem izmanto Ķeguma novada sporta un aktīvās atpūtas sacensību organizatori sacensību vai aktīvās atpūtas norises organizēšanai (piemēram, Tomes sporta spēļu, MTB riteņbraukšanas sacensību, sēņošanas sacensību norises laikā) kā vietu, kur iespējams izvietot mūzikas aparatūru, laika hronometrus, sacensību tabulu u.c., tāpat arī Ķeguma novada iedzīvotāji un viesi kā atpūtas vietu, kur piestāt, lai atvilktu elpu tālāka ceļa mērošanai, vai patverties, dodoties uz mājām, no nelabvēlīgiem laika apstākļiem.

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites