2016.gada projekti


Realizētājs: Sanita Čodore

Piešķirtais finansējums: 750,00 Eur

Apraksts:

Daudzdzīvokļu dzīvojamā māja Skolas ielā 11, Ķegumā tika uzcelta 1982.gadā, tad pagalmā iekārtots arī bērnu laukums, kas pa šiem gadiem kļuvis neizmantojams un nedrošs bērnu rotaļām.

Īstenojot projektu, tika atjaunota smilšu kaste un soliņi, uzstādītas  šūpoles, tādējādi radot bērniem drošu vidi fiziskām aktivitātēm, sekmējot fizisko, garīgo, sociālo attīstību, veicināts veselīgs dzīves veids, panākts draudzīgs kontakts ar vienaudžiem, jo laukumu labprāt izmanto arī mazie blakus esošo māju iedzīvotāji un Ķeguma komercnovirziena vidusskolas mazāko klašu skolēni atceļā uz mājām, gaidot autobusu vai vecākus. 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites