Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Projektu jaunumi


Patiesība par zirņiem un pupām.

Šie pākšaugi ir vērtīgs vitamīnu, antioksidantu un minerālvielu avots un ir cieņā veģetāriešu vidū. Katra šķirne ir mazliet atšķirīga uzturvērtības ziņā, piemēram, sarkanās pupiņas satur visvairāk dzelzs no visām pupām un tām ir augstākais antioksidantu saturs, bet melnās pupiņas satur visvairāk magnija, kamēr pinto jeb plankumainās pupiņas ir topa augšgalā ar augsto selēna saturu.

22.septembrī pulksten 15.00 Ķeguma dienas centrā aicinām uz tikšanos ar uztura speciālisti Lolitu Šlvahu, lai uzzinātu, kāpēc ir veselīgi ēst šos pākšaugu ēdienus un kas jāņem vērā tos gatavojot. Kopā arī gatavosim un garšosim dažādus pākšaugu ēdienus.

Pieteikšanās pasākumam obligāta, rakstot uz: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., vai zvanot: 20233728.

Pasākums ir BEZ MAKSAS un tiek īstenots ESF projekta “Vietējās sabiedrības veselības veicināšana un slimību profilakse Ķeguma novadā”, Nr.9.2.4.2/16/I/083 ietvaros.