Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Projektu jaunumi


Par pienu un piena produktu lietošanu uzturā sabiedrībā valda dažādi, pat radikāli pretēji viedokļi – piena noliedzēji norāda uz tā nepiemērotību cilvēka organismam, savukārt atbalstītāji izceļ piena labās īpašības un augsto uzturvērtību. Lai nu kā -piens cilvēku mājās sastopams jau vairākus gadu tūkstošu.

20. oktobrī plkst. 10:00 Ķeguma dienas centrā aicinām uz tikšanos ar uztura speciālisti Lolitu Šelvahu, lai uzzinātu par pienu kā vērtīgu uzturvielu avotu, mītiem un patiesību par pienu, izrunāsim, kas ir kokosriekstu piens, sojas piens, mandeļu piens un ko ar tiem darīt, kā arī apskatīsim, kādu lomu spēlē piens dažādu slimību profilaksē.

Meistarklasē kopā ar uztura speciālisti gatavosim un garšosim dažādus piena ēdienus.

Iepriekš obligāti pietiekties, zvanot: 20233728 vai rakstot: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Pasākums ir bez maksas un tiek īstenots Eiropas Sociālā fonda projekta „Vietējās sabiedrības veselības veicināšana un slimību profilakse Ķeguma novadā” (ID Nr.9.2.4.2/16/I/083) ietvaros.

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites