Tuvākie pasākumi
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Projektu jaunumi


Aicinām apmeklēt daudzveidīgas aktivitātes novada iedzīvotājiem savas veselības uzlabošanai.

Aktuālie pasākumi decembrī:

· Mācāmies gatavot veselīgi, Birzgales pamatskolā

5.decembrī no pulksten 15.00 līdz 19.00, vada Lolita Šelvaha. Nodarbība pulksten 15.00 pusaudžiem un pulksten 17.00 pieaugušajiem. Iepriekš obligāti pieteikties pie Intas Pastares, e-pasts: inta.pastare[at]kegums.lv.

 

· Drosme runāt, identitāte: kas es esmu, kas es gribu būt, kādu mani redz citi? Ķeguma komercnovirziena vidusskolā

10.decembrī no pulksten 09.00 līdz 13.30, vada Madara Mazjāne. Nodarbības pusaudžiem. Kontaktpersona Sandra Bērziņa, e-pasts: sandra.berzina[at]kegumaskola.lv.

 

· Bērna emocionālā un fiziskā attīstība, Ķeguma vispārējās pirmsskolas izglītības iestādē “Gaismiņa”

13.decembrī no pulksten 14.00 līdz 16.30, vada Diāna Timofejeva. Nodarbība pulksten 14.00 pedagogiem un pulksten 15.30 vecākiem, topošajiem vecākiem, vecvecākiem. Kontaktpersona Māra Andersone, e-pasts: mara.andersone[at]kegums.lv, tel.+371 25421659.

 

· Profesionālā izdegšana, profesija pedagogs, Ķeguma komercnovirziena vidusskolā

27.decembrī pulksten 11.00, vada Aina Poiša. Kontaktpersona Sandra Bērziņa, e-pasts: sandra.berzina[at]kegumaskola.lv.

 

·Peldēšanas nodarbības Ķeguma komercnovirziena vidusskolas 1.-2.klašu skolēniem Ogres peldbaseinā "Neptūns". Pirmdienās pulksten 13.30, vada Māris Kurilovicš. Iepriekš obligāti pietiekties pie Sandras Bērziņas, e-pasts: sandra.berzina[at]kegumaskola.lv.

 

· Fitnesa nodarbības skolēniem Ķeguma dienas centrā

Pirmdienās pulksten 17.30, vada Agris Pikšens.

 

·  Fitnesa nodarbības pieaugušajiem Ķeguma dienas centrā

Pirmdienās pulksten 18.30, vada Agris Pikšens. Iepriekš obligāti pietiekties, zvanot: 20233728 vai rakstot: dienascentrs[at]kegums.lv. Pirmajam 10 nodarbību ciklam grupa jau nokomplektēta.Nākamais 10 nodarbību cikls sāksies ar 2019.gada 7.janvāri, aicinām pieteikties !

 

·  Iknedēļas nodarbības jaunajiem vecākiem un mazuļiem ar dūlām Ķeguma dienas centrā

Otrdienās pulksten 10.00, vada Dace Miezīte un Ieva Puriņa. Iepriekš pietiekties pie Ilzes Staģītes, tel.+371 26467949, e-pasts: ilze.stagite[at]kegums.lv. Vairāk par nodarbībām pašvaldības mājas lapā šeit vai zvanot uz norādīto telefonu.

 

 

Aktivitātes tiek finansētas no Eiropas Sociālā fonda projekta „Vietējās sabiedrības veselības veicināšana un slimību profilakse Ķeguma novadā” (ID Nr.9.2.4.2/16/I/083).

 

 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites