Tuvākie pasākumi
“Piparkūku smarža katrā mājā”
Sabiiedrība > Labdarības pasākums
No 04.12.2019 līdz 15.12.2019
Izstāde “Pretī gaismai”
Kultūra > Izstāde
No 06.12.2019 līdz 31.12.2019
Koncerts “Reiz Ziemassvētkos”
Kultūra > Koncerts
15.12.2019 15.00
Adventa laika dievkalpojumi un koncerti
Kultūra > Koncerts
15.12.2019 9.00
Ziemassvētku tirdziņš
Kultūra > Tirgus
15.12.2019 9.00
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas

Aktualitātes

Attēli un video

Projektu jaunumi


Aktivitātes dabas liegumā “Daugava pie Kaibalas”.

Lielvārdes un Ķeguma novadu sadarbības projektā “Īpaši aizsargājamās dabas teritorijas “Daugava pie Kaibalas” dabas aizsardzības plānā noteikto tūrisma un dabas aizsardzības aktivitāšu ieviešana” drīzumā tiks veikta labiekārtošana un infrastruktūras izveide. Novada iedzīvotājiem un viesiem tiks izveidotas ūdens transportlīdzekļu pietauvošanās vietas un labiekārtotas divas atpūtas vietas lieguma teritorijā.
Augusta vidū tiks izsludināts iepirkums infrastruktūras izveidei un uzstādīšanai uz Lielās salas, Garās salas un pie Dzejas ozoliem Kaibalā. Plānots izvietot 5 informācijas stendus Ķeguma un Lielvārdes novados, kā arī uz Lielās salas. Infrastruktūras izveidi plānots pabeigt līdz septembra beigām, lai vēl šoruden laivu piestātnes un atpūtas vietas būtu  pieejamas un izmantojamas iedzīvotājiem.
Tiks veikta arī biotopu ekspertīze un  sniegtas rekomendācijas dabas takas izveides maršrutam.

Projektu “Īpaši aizsargājamās dabas teritorijas “Daugava pie Kaibalas” dabas aizsardzības plānā noteikto tūrisma un dabas aizsardzības aktivitāšu ieviešana” (Nr.1- 08/277/2018.) līdzfinansē Latvijas vides aizsardzības fonds konkursa aktivitātes “Īpaši aizsargājamo dabas teritoriju dabas aizsardzības plānu ieviešana” ietvaros un Lielvārdes un Ķeguma novadu pašvaldības.

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites