Projektu jaunumi


2020.gads

“Veļas žāvēšanas nojumes atjaunošana Birzgales pagasta centrā”

Realizētājs: Zane Tarta

Piešķirtais finansējums: 3980,69 EUR

Apraksts:

Atjaunota veļas žāvēšanas nojume, kas uzlabos iedzīvotāju dzīves kvalitāti, padarīs pievilcīgāku un drošāku vidi. Nojumes atjaunošana radīs iespēju daudzstāvu māju iedzīvotājiem turpināt žāvēt veļu ārpus dzīvojamām telpām.

 

“Velo laukuma izveide Ķegumā”

Realizētājs: Biedrība “Starptautiskais Soroptimistu klubs “Ogre-Ķegums””

Piešķirtais finansējums: 3952,42 EUR

Apraksts:

Izveidots bērnu velo laukums (piemērots 3-8 gadu vecumam) pie Ķeguma komercnovirziena vidusskolas, bijušā Skeitparka laukuma teritorijā ar mērķi padarīt bērnu sporta nodarbības interesantākas un jautrākas. Velo laukuma izveide sniedz iespēju apgūt velo prasmes, ceļa satiksmes noteikumus un zīmes. Tāpat jaunais segums piemērots arī skrituļslidu, skeitborda dēļu un skrejriteņu cienītājiem. Jaunizveidotajā teritorijā var saturīgi, veselīgi, kvalitatīvi un droši pavadīt brīvo laiku gan Ķeguma novada jaunās ģimenes ar bērniem, gan citi interesenti.

 

“Skatītāju tribīņu iegāde un uzstādīšana pie Rembates sporta laukumiem”

Realizētājs: Biedrība "SK Rembate

Piešķirtais finansējums: 3300,00 EUR

Apraksts:

Atjaunotas skatītāju sēdvietas Rembates pagastā pie basketbola, pludmales volejbola un  futbola laukumiem. Uzstādītas jaunas, dažādu ietilpību tribīnes, lai nodrošinātu sportistiem iespēju atpūsties pirms un starp sportošanas nodarbībām, kā arī pilnveidotu biedrības “Sporta klubs “Rembate”” darbību, nodrošinot jaunu biedru piesaisti un sniegt komfortablākus apstākļus novada iedzīvotājiem vērot notiekošās spēles sporta dienā un citos sporta pasākumos. Pie futbola laukuma uzstādītas 20 vietīgas, pie basketbola un pludmales volejbola laukumiem 15 vietīgas tribīnes.

 

“Peldvietas "Rūķīši" labiekārtošanas II kārta”

Realizētājs: Biedrība "JADARA"

Piešķirtais finansējums: 3586,08 EUR

Apraksts:

Radīta sakārtota, kvalitatīva un iedzīvotājiem pievilcīga dzīves telpa, labiekārtojot peldvietas “Rūķīši”, Birzgales pagastā teritoriju, ar izveidotu stāvlaukuma zonējumu automašīnām, nolīdzinātiem un iztīrītiem peldvietu krastiem, noņemtu zemes virsējo kārtu, iesētu zālāju, atjaunotu volejbola laukumu. Vieta piemērota ikvienam Birzgales pagasta iedzīvotājam un viesim aktīvi pavadīt brīvo laiku vietā ar sakārtotu infrastruktūru.

 

“Pastaigu un veselības takas izveide un labiekārtošana”

Realizētājs: Biedrība “Ķeguma novada pensionāru biedrība”

Piešķirtais finansējums: 3506,08 EUR

Apraksts:

Izveidota labiekārtota veselības un pastaigu taka “Ķeguma meži”  teritorijā, ar uzstādītiem pieciem informatīviem stendiem, divās vietās uzstādītiem soliņiem un atkritumu urnām, izvietotām  informatīvām zīmēm suņu saimniekiem ar mērķi veicināt iedzīvotāju fizisko veselību. Informatīvajos stendos attēloti veselību veicinoši vingrinājumi, kas piemēroti dažāda vecuma grupām un ir lielisks papildinājums Ķeguma novada iedzīvotāju un viesu iecīnītajai pastaigu vietai. Visi vingrinājumi ir fizioterapeita izstrādāti un iekļauti arī Veselības ministrijas un SPKC (Slimību profilakses un kontroles centra) rīkotajā kampaņā “Esi aktīvs ik dienu!”.

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites