JAUNUMI


Valsts policijas koledžas rīkotais pasākums, kas veltīts Latvijas Republikas simtgadei!

Valsts policijas koledža ar saukli “Mēs skrienam par MŪSU Latviju” rīko pasākumu, kas būs veltīts Latvijas Republikas simtgadei!

Simts gadu jubileju svin ne tikai Latvijas valsts, bet arī Valsts policija un kā veltījums šim lielajam notikumam, Valsts policijas koledžas Studējošo pašpārvalde organizē skrējienu - “Valsts policijas simtgades skrējiens”, kura laikā Valsts policijas koledžas kadeti 2018. gada 18. martā noskries 100 kilometrus Rīgas pilsētas teritorijā.

Katrs noskrietais kilometrs simbolizē vienu Latvijas Republikas pastāvēšanas gadu un ir kā veltījums Latvijai no katra skrējēja. Šī pasākuma ideja - vienota un spēcīga tauta, kura virzās uz priekšu roku rokā, katram atsevišķi ieguldot mazumiņu, kopīgi sasniedz lielus mērķus un šie 100 kilometri simbolizē tautas vienotību un spēku 100 gadu laikā.

“Valsts policijas simtgades skrējiena” starts plānots 2018.gada 18.martā pulksten 7:40 no Radio ielas, Rīgā, un noslēgsies Ezermalas ielā 10, Rīgā, Valsts policijas koledžas teritorijā aptuveni pulksten 18:00.

Plašāka informācija par pasākuma norisi pa e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. vai pa tel.nr. 29452292.

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites