Tuvākie pasākumi
Smieklu jogas un Koučinga nodarbības jauniešiem
Jauniešu pasākums > Atpūta
No 09.09.2021 līdz 10.12.2021
Jautājums domei
Ķeguma Novada Ziņas
Attēli un video

Jaunumi


Ķeguma novada pašvaldības policija informē.
14.12. PP darbinieku palīdzība bija nepieciešama kādā veikalā Rembates pagastā, kur rembates iedzīvotājs, būdams paģiru sindromā, pārdevējai pieprasīja alkoholu uz parāda, bet, kad pārdevēja atteicās viņam to dot, vīrietis sāka pārdevēju aizskart ar apvainojošiem vārdiem, kā arī izteica draudus par fizisku izrēķināšanos. Ar vīrieti tika veiktas profilaktiska rakstura pārrunas, personai izskaidrota pārkāpuma būtība un atbildība par veiktajām huligāniskajām darbībām, kā arī viņš tika brīdināts, ja tamlīdzīgas darbības atkārtosies, persona tiks saukta pie atbildības noteiktajā kārtībā.
21.12. Birzgales pagastā PP palīdzība bija nepieciešama Neatliekamās palīdzības mediķiem, kuri bija ieradušies uz izsaukumu kādā privātmājā. Kā notikuma vietā tika noskaidrots, meitai bija radušās psihiska rakstura problēmas, kas izpaudās agresijā, pret māti. Agresīvā sieviete savai mātei bija nodarījusi fizisku kaitējumu. Ar PP darbinieku palīdzību sieviete tika aizturēta un nodota mediķu aprūpē, kura sievietei uz vietas sniedza nepieciešamo palīdzību un vēlāk viņu nogādāja uz speciālo medicīnas iestādi.
21.12. Birzgales pagastā kāda grūtniece būdama alkohola reibumā uzvedās neadekvāti, staigāja pa pagasta centru lamādamies un fiziski iespaidoja kādu vīrieti. Notikuma vietā PP darbinieki ar sievieti veica profilaktiska rakstura pārrunas, pēc kā viņas uzvedība nedaudz mainījās. Lai sieviete nenodarītu kaitējumu sev vai citām personām, pēc konsultēšanās ar mediķiem, sieviete tika nogādāta un nodota savu radinieku uzraudzībā. Jāpiebilst, ka arī iepriekš minētā sieviete ir nonākusi gan bāriņtiesas, gan sociālā dienesta redzeslokā.
23.12. No kāda Birzgales pagasta iedzīvotāja tika saņemta sūdzība, ka viņa piederošajā saimniecībā kaimiņa suņi ir nokoduši visus viņa trušus. Tajā pašā dienā no tās pašas personas tika saņemta informācija, ka ap viņa māju staigājot vairāki bēgļi. Apsekojot minēto adresi, PP darbinieki norādītajā adresē nekonstatēja ne nokostos trušus, ne arī vīrieša minētos bēgļus. Kā vēlāk noskaidrojās, personai bija radušās psihiska rakstura problēmas, kā rezultātā viņam bija rādījušies murgi.
 

Fakti par novadu

Platība
490 km2
Iedzīvotāju skaits
5822
Pašvaldības ceļu garums
244 km
Nodarbinātības procents
97,5 %

Noderīgas saites